Postadres

Postbus 7048
5980 AA PANNINGEN

Hoe bereik je ons?
Algemeen: info@cultuurpad.nl
Boekingen: boekingen@cultuurpad.nl

Financiën: administratie@cultuurpad.nl

Team:

Ankie Rutten  | ankie@cultuurpad.nl | 06-41248432 

Chantal Geenen  | chantal@cultuurpad.nl | 06-38310773

Milou Wokke | milou@cultuurpad.nl | 06-42375238

Zorynda Janssen | zorynda@cultuurpad.nl

Jorge Dolmans | jorge@cultuurpad.nl

Stel je vraag!

Heb je hulp nodig bij het organiseren van een event? Of heb je een vraag over schoolontwikkeling?

    Laat zien dat je geen robot bent door de volgende afbeelding te kiezen Boom.

    Onze nieuwsbrief

    Meld je aan en blijf op de hoogte van onze activiteiten

    Cultuurpad

    info@cultuurpad.nl

    Postbus 7048
    5980 AA Panningen

    RSIN: NL850066323B01

    Copyright © - Stichting Cultuurpad. Website door Tiki Media